• Ви знаходитесь тут:

• Інформація про заклад

Середня загальноосвітня школа №169

Відповідно до рішення Шевченківського райвиконкому від 02.08.1961 року за № 1182 школа має статус середньої загальноосвітньої школи, в якій функціонують разом школи І, ІІ, ІІІ ступенів:

- І ступінь – початкова школа 1 - 4 класи - термін навчання 4 роки;

- ІІ ступінь – основна школа (5 – 9 класи – термін навчання 5 років);

- ІІІ ступінь – старша школа з профільним спрямуванням навчання

(10 – 11 класи – термін навчання 2 роки).

Середня загальноосвітня школа № 169 І ступеня має класи з розвивальним навчанням та групами подовженого дня (1 – 4 кл.)., ІІ – ІІІ ступеня з профільним навчанням.

Саме в нашій школі працюють класи розвивального навчання за науково-педагогічним проектом «Росток» , де методика викладання спрямована на те, щоб:

- дати учням стійкі базові знання з різних предметів; - прищепити їм інтерес до знань; - розвивати образне, конструктивне і логічне мислення дитини; - тренувати пам'ять, увагу; - розвивати їх творчі здібності , уяву; - формувати навички безпечної поведінки, здорового способу життя, усвідомити відповідальність за власне життя і здоров'я.

Зальна кількість класів –27

1-4 клас – 12 класів -356 учнів