Гаслом школи обрані слова: «Людина. Родина. Країна»,

які характеризують напрямки спільної роботи школи та батьківської громадськості на славу та процвітання України.

Герб школи

/Files/images/sayt/gerb.jpg

На білому фоні, символі чистоти дитячих душ, зображена книга – невичерпне джерело знань. Жовтий колір символізує багатство і щедрість рідної землі, теплоту і ясність сонця, особливе відчуття радості і щастя від здобутих знань, ясність і світлість розуму, материнську любов педагогів.

На сторінках книги – математичні, фізичні і хімічні формули – символи наукових досліджень, глибини мислення, дисциплінованої праці. Математика – королева наук. І кожен успіх, хоч і найменший, вимагає затрати фізичних зусиль, наполегливості, розумової впертості.

На формули спрямовано вістря циркуля – першого помічника учня в геометрич-них розрахунках, необхідного інструмента для майбутніх креслярів, інженерів, архітекто-рів, геодезистів – символ точності і гостроти думки. Поруч із книгою – глобус, макет без-межних просторів материків і океанів, символізує жагу і порив до вивчення ще багатьох незвіданих загадок і таємниць нашої прекрасної планети Земля. Учнівська молодь багата талантами. Символами творчості на емблемі є гітара і театральна маска.

Гімн написаний випускниками 2001 року

Слова Міхєєвої Ольги, Толстого Сергія
Музика Марищака Олександра

Рідна школо, наша alma mater!

Ти завжди із нами в радості й журбі!

Кожну долю ревно й щиро пильнувала

І за все ми, школо, дякуєм тобі!

Хай завжди цвіте для тебе щастя

В нашій неспокійній і складній добі!

Щоб могла пишатись учнями своїми,

І за все ми, школо, дякуєм тобі!

І коли час прийде, рідна школо,

Вирушимо ми в далекий дивний світ,

То твоя турбота й материнська ласка

Нам світитиме, як долі заповіт!

Прапор школи

/Files/images/Прапор школи.png